Статті

Багато власників вантажного транспорту, рано, чи пізно, стикаються з питаннями ремонту тенту. Найчастіше пошуком організацій, що виконують ремонт тентів вантажних автомобілів перевізники задаються або коли накопичилася критична маса пошкоджень, або коли раптово з’явилось велике пошкодження, можливо, через неуважність, або за чиїмось злим наміром.
Як відбувається такий ремонт? Очистивши поверхню, озброївшись окремим фрагментом тентової тканини, дошкою і гарячим валиком, фрагмент прикатують до пошкодження. З одного боку, нічого складного, але є необхідність і в шматочку (іноді досить великому) матеріалу, і в гарячому валику.
Які мінуси такого ремонту?
Необхідний в інструмент;
необхідний фрагмент матеріалу;
зовнішній вигляд буде обумовлений збігом кольорів латки і самого тенту.
Тому, найчастіше, подібні роботи виконують сторонні організації, а не сам власник транспорту, або водій. Вартість ремонту, також, досить висока.
На початку 2019 року, наша компанія представила новий продукт, інноваційний Рідкий ПВХ Ulow на виставці BOOT Dusseldorf і декількох інших виставках по обидві сторони Атлантики. Аудиторія нашого продукту це рибалки, дайвери, аматори водних видів спорту, туристи, сервісні і будівельні організації, тому що універсальність рідкого ПВХ обумовлена ​​повсюдною наявністю полімерних матеріалів, які були цільовими при розробці продукту.
Що ми пропонуємо власникам транспорту? Спробувати в якості альтернативи ремонту в майстерні, виконати цей ремонт самостійно за допомогою рідкого ПВХ. Кольоровий, або прозорий, при ремонті з Армуючім кордом, або без – ми впевнені в ефективності, в порівнянні з традиційним методом. Молекулярна маса ПВХ Ulow майже в точності збігається з молекулярної масою тенту, тому адгезія досягає максимальних показників, а найчистіші пластифікатори зроблять процес ремонту максимально швидким.
За відео, або фотозвіт з ремонту тенту, ми надішлемо вам подарунок. Зв’яжіться з нами зручним способом з контактів і дізнайтеся про умови.

Надувні лодки мають безліч переваг. Вони зручні у використанні, прості в транспортуванні і зберіганні. Однак є один незаперечний недолік – вразливість до пошкоджень. Якщо дерев’яному човні нестрашні удари і подряпини, то модель з ПВХ може серйозно постраждати від банальної корчі в водоймі.
Якщо трапилася така невдача, не варто засмучуватися! Можна легко і швидко виправити це положення, для цього використовуйте Ulow Рідкий ПВХ, тобто рідкий ПВХ. З його допомогою ремонт лодок з ПВХ виконується набагато простіше, ніж з використанням класичного клею. Пропонуємо вам ознайомитися з особливостями продукту.

Про Ulow Рідкий ПВХ

Даний засіб було розроблено спеціально для ремонту виробів з ПВХ, кордури, штучної шкіри, неопрену, тріламіната, різних варіацій матеріалів. Запорука ефективності – збіг молекулярної маси рідкого ПВХ з масою матеріалів, які ремонтуються.
Ремонт ПВХ лодки за допомогою рідкого ПВХ проводиться в кілька етапів. Спочатку поверхню виробу очищається. Після цього наноситься рідкий ПВХ, який плавить верхній шар матеріалу. В результаті хімічного впливу формується нова, міцна поверхня. Використовувати лодку можна через 2-4 год. після аплікації. Максимальної міцності відремонтована ділянка досягає приблизно через 24 години.
(більше…)

Занурення в таємничий підводний світ вимагає підготовки і спеціальної екіпіровки, інакше можна поплатитися за недотримання його холодних законів. Що у випадку, коли улюблений гідрокостюм пошкоджений, а скасовувати запланований захід не хочеться?
Відремонтувати гідрокостюм набагато зручніше в домашніх умовах. Ремонт гідрокостюмів в спеціалізованих сервісах обходиться досить дорого. Часу на цілий процес відновлення теж піде чимало та невідомо чи кінцевий результат буде для Вас задовільний. Маючи на увазі всі ці причини, можна прихилитися до думки, що краще заклеїти гідрокостюм самостійно та заощадити час і гроші.

Які ушкодження найчастіше бувають на гідрокостюмах і як з ними боротися

Найчастіше це подряпини, порізи, роз’єднані шви та відірвані шматки тканини. Всіх цих недоліків можна позбутися використовуючи спеціалізовані клеї. Однак, мінус таких клеїв в тому, що на відновленому відрізку тканини утворюється рубець, який може негативно вплинути на еластичність, терморегуляцію, гідроізоляцію і зовнішній вигляд. Здається занадто багато мінусів, чи не так?
(більше…)

Напевно, кожному рибалці траплялися ситуації, в яких пробита лодка або пошкоджене обладнання не тільки негативно вплинули на ефективність риболовлі, але й повністю перешкодили продовжувати рибалку. Причин такого виду пошкоджень може бути багато: гострий камінь у воді або на березі, гризуни в гаражі, недбалість та багато інших більш чи менш об’єктивних факторів.

(більше…)

TOP