Статті

Надувні лодки мають безліч переваг. Вони зручні у використанні, прості в транспортуванні і зберіганні. Однак є один незаперечний недолік – вразливість до пошкоджень. Якщо дерев’яному човні нестрашні удари і подряпини, то модель з ПВХ може серйозно постраждати від банальної корчі в водоймі.
Якщо трапилася така невдача, не варто засмучуватися! Можна легко і швидко виправити це положення, для цього використовуйте Ulow Рідкий ПВХ, тобто рідкий ПВХ. З його допомогою ремонт лодок з ПВХ виконується набагато простіше, ніж з використанням класичного клею. Пропонуємо вам ознайомитися з особливостями продукту.

Про Ulow Рідкий ПВХ

Даний засіб було розроблено спеціально для ремонту виробів з ПВХ, кордури, штучної шкіри, неопрену, тріламіната, різних варіацій матеріалів. Запорука ефективності – збіг молекулярної маси рідкого ПВХ з масою матеріалів, які ремонтуються.
Ремонт ПВХ лодки за допомогою рідкого ПВХ проводиться в кілька етапів. Спочатку поверхню виробу очищається. Після цього наноситься рідкий ПВХ, який плавить верхній шар матеріалу. В результаті хімічного впливу формується нова, міцна поверхня. Використовувати лодку можна через 2-4 год. після аплікації. Максимальної міцності відремонтована ділянка досягає приблизно через 24 години.
(більше…)

Занурення в таємничий підводний світ вимагає підготовки і спеціальної екіпіровки, інакше можна поплатитися за недотримання його холодних законів. Що у випадку, коли улюблений гідрокостюм пошкоджений, а скасовувати запланований захід не хочеться?
Відремонтувати гідрокостюм набагато зручніше в домашніх умовах. Ремонт гідрокостюмів в спеціалізованих сервісах обходиться досить дорого. Часу на цілий процес відновлення теж піде чимало та невідомо чи кінцевий результат буде для Вас задовільний. Маючи на увазі всі ці причини, можна прихилитися до думки, що краще заклеїти гідрокостюм самостійно та заощадити час і гроші.

Які ушкодження найчастіше бувають на гідрокостюмах і як з ними боротися

Найчастіше це подряпини, порізи, роз’єднані шви та відірвані шматки тканини. Всіх цих недоліків можна позбутися використовуючи спеціалізовані клеї. Однак, мінус таких клеїв в тому, що на відновленому відрізку тканини утворюється рубець, який може негативно вплинути на еластичність, терморегуляцію, гідроізоляцію і зовнішній вигляд. Здається занадто багато мінусів, чи не так?
(більше…)

Латки для надувних лодок

Напевно, кожному рибалці траплялися ситуації, в яких пробита лодка або пошкоджене обладнання не тільки негативно вплинули на ефективність риболовлі, але й повністю перешкодили продовжувати рибалку. Причин такого виду пошкоджень може бути багато: гострий камінь у воді або на березі, гризуни в гаражі, недбалість та багато інших більш чи менш об’єктивних факторів.

(більше…)

Неопренові пінки

Сучасні виробники постійно конкурують один з одним у виробництві найбільш різноманітних видів гідрокостюмів, які використовуються для водних видів спорту, що дозволяє формуватися величезній різноманітності – від тонких, дитячих, для купання в теплій воді до товстих (з товщиною каучукового шару до 1см) і навіть сухих неопренових гідрокостюмів. На жаль, іноді люди стикаються з ситуацією, коли виїзд може бути перерваний, або відкладений через пошкодження гідрокостюма. Найчастіше це відбувається при зніманні/ одяганні, або в результаті невдачних подій.
(більше…)

TOP
});